Dom i Budownictwo Kategoria: Dom i Budownictwo

Dom i Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • New Concept Investment sp. z o.o. »

  New Concept Investment oferuje nowoczesne mieszkania z bardzo dobrą lokalizacją - Warszawa Bemowo. Obecny projekt Lazurowa 166 to gwarancja wygodnych i nowoczesnych mieszkań z dogodną lokalizacją. Lokale posiadać będą również światłowód oraz garaże. Koniecznie sprawdź aktualne ceny oraz terminy realizacji. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej dewelopera. Znajdziesz tam również zdjęcia wizualizacji całego przedsięwzięcia. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.naprawakominow.katowice.pl »

  Profesjonalna firma kominiarska rekomenduje swoje usługi właścicielom domów z Katowic. W tak silnie zurbanizowanej metropolii jak Katowice dbałość o środowisko jest szczególnie istotna, a każdy z nas może wywierać wpływ na poprawę warunków w jakich mieszka. Emisję trujących substancji do atmosfery można zredukować pamiętając o stanie przewodu dymowego i aparatury centralnego ogrzewania. Wykonujemy naprawy kompletnych kominów i przewodów kominowych. Zatrudniamy doświadczonych w robotach wysokościowych kominiarzy, nie straszny nam jakikolwiek skos dachu. Nasze usługi zawierają m. in. frezowanie kominów, montaż wkładów Alufol, udrażnianie zapchanych przewodów kominowych a także tynkowanie odśrodkowe komina masą uszczelniającą. Udzielamy pisemnej gwarancji na jakość oferowanych usług, a dojazd do klienta na obszarze Śląska (m. in. Katowice, Tychy, Mysłowice) jest nieodpłatny.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrza Warszawa »

  Zajmujemy się szeroko rozumianą architekturą, i projektowaniem wnętrz w Warszawie. Projektowaliśmy między innymi hotel Radisson SAS w Warszawie. Nasze realizacje znalazły się między innymi w czasopiśmie Decor i Architektura. Nasi projektanci są absolwentami studia na wydziale Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jeżeli szukasz wyjątkowego projektu architektonicznego dla Twojej nowej nieruchomości, skorzystaj z usług biura architektonicznego ExitDesign. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się na ulicy Rakowieckiej 59a w Stolicy.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz arcy Projekt architekci S.A. »

  Pracownia arcy Projekt architekci oferuje dla swoich kontrahentów projekty również wnętrz prywatnych jak i publicznych. Biuro zajmuje się również aranżacją wnętrz w Warszawie, czyli domów i mieszkań. Wykonuje zarówno projekty restauracji jak i apartamentów. Również prowadzimy współpracę z firmami deweloperskimi tworząc wnętrza pięknych mieszkań i przestrzeni ogólnych. Posiadamy szereg nietypowych realizacji jak np. piękne toalety publiczne, albo tło do ekspozycji miejskiej miasto głuchych. Posiadamy liczne realizacje projektów pensjonatów, lokali gastronomicznych, hoteli z restauracją. Wykonujemy projekty wykonawcze, przychodni lekarskich, i inne.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny murowy »

  Kopalnia piaskowca jest miejscem w, którym kopie się naturalne minerały skalne . W kopalniach odkrywkowych wykorzystuje się różne sposoby urobku materiału kamiennego. Do najczęściej metod należy metoda detonacyjna polegająca na odrywania większych mas urobku skalnego. Ta metoda stosowana jest przeważnie dla produkcji kruszyw drogowych . Natomiast pozyskanie kamienia naturalnego na cele budowlane prowadzone jest głownie w sposób mechaniczny by pozyskać jak najładniejsze jakościowo bloki kamienia naturalnego. Takie kopanie powoduje iż kamień nie posiada spękań i jest należytym surowcem do dalszej obróbki. W naszym kraju do przeróbki kamiennych materiałów budowlanych używa się kamień naturalny jakim jest piaskowiec okruchowy Z skały piaskowca otrzymuje się różne wyroby kamieniarskie. Do największych produktów kamiennych mogą być zaliczone produkty takie jak kamień elewacyjny oraz inaczej zwany kamień dekoracyjny. Te produkty są stosowane we wnętrzach budynków a także głownie na elewacjach zewnętrznych budowli mieszkalnych . W kopalniach z tego surowca produkuje się kamień murowy w postaci jako kamień rzędowy. Kamień piaskowiec kredowy jest wyśmienitym produktem do pozyskiwania produktu jakim są płytki elewacyjne wewnętrzne . Z tego kamienia otrzymuje się także płyty na fasady oraz gzymsy profilowe. Ten produkt zwany jako płyty fasadowe montowane są przeważnie za pomocą rusztu stalowego. Taki sposób zamocowania wynika z dość ogromnych ciężarów poszczególnych elementów montowanych elementów. Przyczepienie takich ogromnych ciężarów za pomocą klejenie klejami spowodowało by odpadnięcie poszczególnych elementów do ściany nośnej i mogło by spowodować uszkodzenie budowli lub nawet większej tragedii.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Proinwestbud »

  Będące własnością Pana Łukasza Kluby przedsiębiorstwo usług dla budownictwa Proinwestbud wykonuje szereg usług w sektorze budowlanym na obszarze Śląska. Wśród podstawowego zakresu wykonywanych przez niego usług znajdują się: kosztorysowanie w budownictwie, nadzór budowlany a także przeglądy techniczne obiektów. Przedsiębiorstwo zajmuje się też inwentaryzacjami budowlanymi (opracowując plany architektoniczne na bazie własnych pomiarów z natury) a nawet kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Proinwestbud zasięgiem swojego oddziaływania obejmuje Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie oraz szereg sąsiadujących miast konurbacji górnośląskiej. Usługi będące przedmiotem oferty są realizowane profesjonalnie i na czas.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jaką powierzchnię gotowego projektu domu wybrać »

  Wybór odpowiedniego domu to bardzo trudne zadanie dla każdego, kto próbuje się go podjąć. Z jednej strony, powinna to być jak najkorzystniejsza i jak najbardziej ekonomiczna inwestycja, z drugiej strony chcemy żeby to był dom o jakim marzymy, nie w połowie, czy w jakiejś części taki, tylko całkiem taki.

  Chcemy by odpowiadał całej rodzinie i wszyscy byli z niego zadowoleni. Musimy wziąć wiele elementów pod uwagę i nad wieloma z nich się zastanowić. Jedną z takich cech decydujących jest powierzchnia. Projekty domów wykonywane są zazwyczaj pod konkretną powierzchnię, dlatego warto wiedzieć czego poszukujemy, czego potrzebujemy i jakie mamy wymagania.

  Dzięki temu unikniemy przeszukiwania i przeglądania wielu różnorodnych projektów, które zupełnie nie odpowiadają naszym oczekiwaniom i tylko nużą nas zabierają nie potrzebnie czas, a można się od razu skupić na tym, co faktycznie jest potrzebne i faktycznie interesuje.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom i Budownictwo

Dom i Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: