Projekty domów Podkategoria: Projekty domów

 • Proinwestbud »

  Będące własnością Pana Łukasza Kluby przedsiębiorstwo usług dla budownictwa Proinwestbud wykonuje szereg usług w sektorze budowlanym na obszarze Śląska. Wśród podstawowego zakresu wykonywanych przez niego usług znajdują się: kosztorysowanie w budownictwie, nadzór budowlany a także przeglądy techniczne obiektów. Przedsiębiorstwo zajmuje się też inwentaryzacjami budowlanymi (opracowując plany architektoniczne na bazie własnych pomiarów z natury) a nawet kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Proinwestbud zasięgiem swojego oddziaływania obejmuje Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie oraz szereg sąsiadujących miast konurbacji górnośląskiej. Usługi będące przedmiotem oferty są realizowane profesjonalnie i na czas.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jaką powierzchnię gotowego projektu domu wybrać »

  Wybór odpowiedniego domu to bardzo trudne zadanie dla każdego, kto próbuje się go podjąć. Z jednej strony, powinna to być jak najkorzystniejsza i jak najbardziej ekonomiczna inwestycja, z drugiej strony chcemy żeby to był dom o jakim marzymy, nie w połowie, czy w jakiejś części taki, tylko całkiem taki.

  Chcemy by odpowiadał całej rodzinie i wszyscy byli z niego zadowoleni. Musimy wziąć wiele elementów pod uwagę i nad wieloma z nich się zastanowić. Jedną z takich cech decydujących jest powierzchnia. Projekty domów wykonywane są zazwyczaj pod konkretną powierzchnię, dlatego warto wiedzieć czego poszukujemy, czego potrzebujemy i jakie mamy wymagania.

  Dzięki temu unikniemy przeszukiwania i przeglądania wielu różnorodnych projektów, które zupełnie nie odpowiadają naszym oczekiwaniom i tylko nużą nas zabierają nie potrzebnie czas, a można się od razu skupić na tym, co faktycznie jest potrzebne i faktycznie interesuje.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • New Concept Investment sp. z o.o. »

  New Concept Investment oferuje nowoczesne mieszkania z bardzo dobrą lokalizacją - Warszawa Bemowo. Obecny projekt Lazurowa 166 to gwarancja wygodnych i nowoczesnych mieszkań z dogodną lokalizacją. Lokale posiadać będą również światłowód oraz garaże. Koniecznie sprawdź aktualne ceny oraz terminy realizacji. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej dewelopera. Znajdziesz tam również zdjęcia wizualizacji całego przedsięwzięcia. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projekty domów

Projekty domów - nowa strona:

Adres: