Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prywatne niepubliczne przedszkole Krosno Guziczek »

  Prywatne przedszkole Guziczek to wymarzone miejsce dla Twojego dziecka. Ciekawe zajęcia, nauka poprzez zabawę, częste wycieczki oraz zdrowe posiłki to tylko wybrane elementy z szeregu atutów tego przedszkola. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Dogodna lokalizacja w centrum Krosna na terenie zabytkowego dworku. W przedszkolu działają dwie grupy wiekowe: Krasnale i Mądre Sowy, a czuwają nad nimi uśmiechnięte ciocie, które zapewniają ciekawe zabawy edukacyjne.

  Data dodania: 11 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Doskonalenia Zawodowego »

  Mający siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach Ośrodek Doskonalenia Zawodowego to miejsce, w którym ludzie z miasta Czechowice-Dziedzice, jak również z powiatów bielskiego i pszczyńskiego mają możliwość zarejestrować się na kursy zawodowe. Odbycie takiego szkolenia jest okazją zdobycia aktualnych kompetencji wymaganych w polepszeniu swej pozycji na trudnym rynku pracy. Ośrodek dysponuje urozmaiconym programem kursów dla różnych grup zawodowych, a także kursami pierwszej pomocy i BHP czy kursami hobbystycznymi. Uczestnicy kursów otrzymują darmowe pomoce szkoleniowe, a szkolenia mogą być dofinansowane z funduszów Urzędu Pracy czy Unii Europejskiej.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm: personalne, marketingowe i BHP, a także wiele innych. Tematyka kursów jest bardzo duża i obejmuje szereg zagadnień, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie www. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów opracowaliśmy system wstępnego audytu, w którym to sam klient określa ramy szkolenia oraz ustala priorytety. Wydatnie wpływa to na plan szkoleniowy zapewniając 100% gwarancję. Nie tylko szkolimy, ale także doradzamy. Drugą gałęzią naszej działalności jest bowiem doradztwo. Wspieramy merytorycznie przedsiębiorców, pomagamy im w różnych aspektach prowadzenia firmy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam też znajdą Państwo dane teleadresowe. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord »

  Tłumaczenia specjalnie dla Ciebie. Polsko angielskie oraz angielsko polskie. W 100% poprawne tłumaczenia tekstów, dokumentów, świadectw, nie tylko dla osób prywatnych, również dla firm, korporacji. Mamy siedzibę w Londynie, ale tłumaczymy również zdalnie. Wycenę tłumaczenia otrzymasz w ciągu 30 minut, samo tlumaczenie do 24 godzin. Zapewniamy profesjonalizm, szybkość wykonania oraz dokładność. NAsze kwalifikacje potwierdzają zadowoleni klienci, oraz certyfikaty jakie posiadamy, wciąż się również doszkalamy.

  tłumacz londyn, tłumacz przysięgły UK

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej »

  Dobre wykształcenie oraz umiejętności są kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu. Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu jako uczelnia niepubliczna stawia sobie za priorytet przygotowanie swoich studentów do startu na rynku pracy. Oprócz przekazywania potrzebnej teorii dba również o zdobywanie cennego doświadczenia przez studentów. O tym w jaki sposób to robi oraz dlaczego warto studiować na WSP warto przeczytać na stronie internetowej uczelni. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków »

  Nasza szkoła mieszcząca się w Krakowie prezentuje lekcje śpiewu pod okiem najlepszych nauczycieli. Z nami nauka śpiewu jest świetnym zajęciem. Prowadzimy również zajęcia aktorskie dla dzieci oraz szkołę aktorską dla dorosłych w Krakowie. Od 1994 roku wraz z naszymi podopiecznymi wyruszamy w niesamowitą artystyczną podróż, w świat muzyki. Posiadamy dedykowane optymalne grupy dla młodzieży gimnazjalnej. Prowadzimy zajęcia z emisji głosu, indywidualne zajęcia wokalne, zajęcia z kształcenia słuchu, zajęcia umuzykalniające, zajęcia z plastyki ruchu.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszelkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w naszym kraju na dobrze płatnych stanowiskach. Prowadzimy również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W ramach naszej oferty prowadzimy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z mieszkania. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Katarina - Szkoła Języka Niemieckiego Warszawa »

  Dzięki naszym kursom językowym w skuteczny sposób nauczysz się języka niemieckiego. Nasza uczelnia języka niemieckiego prowadzi profesjonalne zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki naszym zajęciom przygotujesz się do zdobycia certyfikatów pozwalających na wykonywanie pracy w języku niemieckim, lub nauczanie innych w języku niemieckim. Posiadamy zespół lektorów języka niemieckiego, którzy posiadają ogromny szereg kwalifikacji potwierdzających wysoki poziom lekcji prowadzonych w naszej szkole językowej w Warszawie.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medialnie - blog nie tylko dziennikarski »

  Blog o dziennikarstwie. Zapowiedzi warsztatów dla dziennikarzy i szkoleń z technik sprzedaży dla działów reklamy.
  Poradniki dla dziennikarzy.
  Polecam wpisy dotyczące mediów - nie tylko gazet lokalnych.
  Na medialnie.info najdziesz także teksty na temat marketingu oraz reklamy. Piszemy też o motywacji, zarządzaniu czasem oraz organizacji miejsca pracy.
  Osobną kategorię stanowią wpisy dotyczące szkoleń dla młodzieży i organizacji pozarządowych. Przeczytasz też o stylu życia oraz motoryzacji.
  A jeśli cię zainteresowały nasze szkolenia - przeczytasz tu też relacje z kolejnych warsztatów. Tak dotyczących warsztatu dziennikarskiego, fotografii prasowej, telewizji internetowej, dziennikarstwa śledczego oraz marketingu i reklamy.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Z Psiego Punktu Widzenia »

  Blog o praktycznych sposobach rozwiązywania problemów z niesfornym psem. Podstawy relacji między człowiekiem a psem. Od zawsze interesowałem się psami i zbierałem wiedzę na ich temat. W końcu postanowiłem opisać moje przygody i wymienić się spostrzeżeniami z innymi miłośnikami czworonogów. Moim celem jest przedstawienie na własnych doświadczeniach, jak łatwo stworzyć ludzko-psie stado na wzajemnym szacunku i przywiązaniu. Uważam że jest to podstawa do wspólnego przemierzania świata i tylko taka relacja prowadzi do życia w harmonii.http://adrianturulski.pl/pies-nie-chce-jesc/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-sikania-w-domu/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-szczekania/

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: