Angielski Podkategoria: Angielski

 • Metody Nauczania i nie tylko »

  Jest to blog poświęcony nauczaniu języków obcych, a w szczególności języka angielskiego. Na stronie poruszam zagadnienia związane z metodyką nauczania języka, psychologią, opisuję sposoby nauki, a także opisuję wartościowe książki, które pomóc mogą w skutecznej nauce języka . Blog pożyteczny będzie dla nauczycieli czynnych, nauczycieli, którzy chcieliby odświeżyć pewne kwestie związane z prowadzeniem zajęć, osobom, które przygotowują się do zawodu nauczyciela języka angielskiego oraz dla wszystkich, którzy interesują się tą tematyką.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszelkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w naszym kraju na dobrze płatnych stanowiskach. Prowadzimy również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W ramach naszej oferty prowadzimy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z mieszkania. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord »

  Tłumaczenia specjalnie dla Ciebie. Polsko angielskie oraz angielsko polskie. W 100% poprawne tłumaczenia tekstów, dokumentów, świadectw, nie tylko dla osób prywatnych, również dla firm, korporacji. Mamy siedzibę w Londynie, ale tłumaczymy również zdalnie. Wycenę tłumaczenia otrzymasz w ciągu 30 minut, samo tlumaczenie do 24 godzin. Zapewniamy profesjonalizm, szybkość wykonania oraz dokładność. NAsze kwalifikacje potwierdzają zadowoleni klienci, oraz certyfikaty jakie posiadamy, wciąż się również doszkalamy.

  tłumacz londyn, tłumacz przysięgły UK

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: