Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Mający siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach Ośrodek Doskonalenia Zawodowego to miejsce, w którym ludzie z miasta Czechowice-Dziedzice, jak również z powiatów bielskiego i pszczyńskiego mają możliwość zarejestrować się na kursy zawodowe. Odbycie takiego szkolenia jest okazją zdobycia aktualnych kompetencji wymaganych w polepszeniu swej pozycji na trudnym rynku pracy. Ośrodek dysponuje urozmaiconym programem kursów dla różnych grup zawodowych, a także kursami pierwszej pomocy i BHP czy kursami hobbystycznymi. Uczestnicy kursów otrzymują darmowe pomoce szkoleniowe, a szkolenia mogą być dofinansowane z funduszów Urzędu Pracy czy Unii Europejskiej.

Szczegóły strony odzczechowice.pl:

Podlinkuj stronę odzczechowice.pl:

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Warsztaty Garncarskie »

  Strona firmy Pracownia Figaro oferująca edukacyjne warsztaty ceramiczne, cyrkowe, tańca z ogniem, psychoedukacyjne z komunikacji, asertywności i pracy w grupie. Firma powstała w 2011 roku a jej głównym zadaniem jest edukacja poprzez naukę opartą o doświadczenie oraz zabawę. Działania edukacyjne realizowane w pracowni zmierzają do rozwoju umiejętności interpersonalnych i społecznych uczestników oraz skupiają się na zdobywaniu wiedzy, kształtowania poczucia własnej wartości oraz spędzenia czasu w kreatywny sposób. Firma świadczy usługi dla szkół, organizacji pozarządowych, instytucji i jednostek samorządowych. Dodatkowo organizuje zajęcia dla dzieci podczas imprez integracyjnych, imprezy urodzinowe i pokazy ogniowe.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Excela Online »

  W tym serwisie znajdują się darmowe szkolenia uczące obsługę programu Excel 2007. Szkolenia te są w formie wideo, które można obejrzeć bezpośrednio na stronie. Excel jest programem który się wykorzystuje w biurze, dlatego też pracownicy biurowi najbardziej skorzystają z tych szkoleń. Kursy na tej stronie pokażą użytkownikowi Excela jak można wstawić formułę, jak poruszać się po arkuszu, lub też jak stworzyć makro. Szkolenia te są skierowane głównie dla osób początkujących, którzy chcą nauczyć się podstaw Excela, ale także bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą tutaj coś dla siebie.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce »


  Profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe - Warszawa, Siedlce.

  Kurs grafika komputerowa, dtp, multimedia, cad:
  - Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash
  - Adobe Premiere, Adobe After Effects
  - CorelDraw
  - Autodesk AutoCAD 2D i 3D, Autodesk 3ds max, SketchUp
  - grafika komputerowa - kompleksowo
  - DTP - kompleksowo
  Szkolenia podstawy komputera, aplikacje biurowe:
  - podstawy, Windows, Internet, poczta elektroniczna
  - Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook
  - Microsoft Office - kompleksowo
  - Prezi
  Kursy komputerowe webmaster:
  - HTML5 i CSS3
  - Wordpress, Joomla, Drupal
  - SQL, PHP, JavaScript
  - tworzenie stron WWW - kompleksowo

  Zapraszamy !

  Wszystkie poziomy zaawansowania.
  Możliwość wyboru zakresu materiału.
  Dzienne, wieczorowe, weekendowe.
  Indywidualnie i grupowo.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Z Psiego Punktu Widzenia »

  Blog o praktycznych sposobach rozwiązywania problemów z niesfornym psem. Podstawy relacji między człowiekiem a psem. Od zawsze interesowałem się psami i zbierałem wiedzę na ich temat. W końcu postanowiłem opisać moje przygody i wymienić się spostrzeżeniami z innymi miłośnikami czworonogów. Moim celem jest przedstawienie na własnych doświadczeniach, jak łatwo stworzyć ludzko-psie stado na wzajemnym szacunku i przywiązaniu. Uważam że jest to podstawa do wspólnego przemierzania świata i tylko taka relacja prowadzi do życia w harmonii.http://adrianturulski.pl/pies-nie-chce-jesc/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-sikania-w-domu/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-szczekania/

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm: personalne, marketingowe i BHP, a także wiele innych. Tematyka kursów jest bardzo duża i obejmuje szereg zagadnień, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie www. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów opracowaliśmy system wstępnego audytu, w którym to sam klient określa ramy szkolenia oraz ustala priorytety. Wydatnie wpływa to na plan szkoleniowy zapewniając 100% gwarancję. Nie tylko szkolimy, ale także doradzamy. Drugą gałęzią naszej działalności jest bowiem doradztwo. Wspieramy merytorycznie przedsiębiorców, pomagamy im w różnych aspektach prowadzenia firmy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam też znajdą Państwo dane teleadresowe. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »