Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

 • Proinwestbud »

  Będące własnością Pana Łukasza Kluby przedsiębiorstwo usług dla budownictwa Proinwestbud wykonuje szereg usług w sektorze budowlanym na obszarze Śląska. Wśród podstawowego zakresu wykonywanych przez niego usług znajdują się: kosztorysowanie w budownictwie, nadzór budowlany a także przeglądy techniczne obiektów. Przedsiębiorstwo zajmuje się też inwentaryzacjami budowlanymi (opracowując plany architektoniczne na bazie własnych pomiarów z natury) a nawet kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Proinwestbud zasięgiem swojego oddziaływania obejmuje Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie oraz szereg sąsiadujących miast konurbacji górnośląskiej. Usługi będące przedmiotem oferty są realizowane profesjonalnie i na czas.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Znaki drogowe sprzedaż »

  Prowadzimy handel produktów fabrycznych poprzez internet na terenie polski. Jako firma drogowa zaopatrujemy firmy drogowe pod względem produktów drogowych, a w nim m.in.: lustra drogowe i przemysłowe, znaki drogowe sprzedaż w dobrej cenie, blokady parkingowe i słupki parkingowe w dobrej cenie oraz wiele innych artykułów. Jeśli naprawdę poszukujecie solidnego i profesjonalnego produktu drogowego czy to przemysłowego nasz sklep stoi dla Ciebie otworem.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa okien Warszawa - OSED »

  Szybka, tania naprawa okien - Warszawa, Piaseczno, Ząbki i okolica
  Profesjonalnie od 12 lat z gwarancją jakości.
  Nasza dewiza szybko, punktualnie, profesjonalnie, niedrogo.
  Gdy ciężko obraca się klamka, gdy ociera skrzydło okienne o zaczepy lub dolna ramę - czas na konserwację i regulację. Zbagatelizowanie tych objawów spowoduje uszkodzenie okucia najczęściej zasuwnicy a wtedy koszty napraw są już znaczne rzędu 150-250 zł w zależności od okuć i wielkości okien.
  Dlatego ostrzegamy i zapraszamy, im wcześniej tym lepiej.
  Oferujemy również montaż dodatków do okien, szczegóły na naszej stronie.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biodom Polska - Domy z bali drewnianych »

  Domy drewniane są wspaniałą alternatywą dla domów budowanych metodą tradycyjną. Oprócz oczywistych zalet takich jak: ekologia, czy trwałość, domy z bali drewnianych są bardzo malownicze szczególnie na wsi i na peryferiach miast gdzie bardzo dobrze komponują się z naturalną przyrodą. Firma Biodom Polska buduje domy z bali od kilkunastu lat. Rzetelność firmy potwierdza skala zainteresowania jaką się cieszy i zadowolenie klientów. Budowy realizowane przez firmę Biodom Polska przebiegają sprawnie i kończone są w ustalonym terminie. Domy z drewna budowane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników co zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magnificent »

  Magnificent jest specjalistą z sektora budownictwa świadczącym szeroki wachlarz usług z zakresu sufity armstrong (dostawa i montaż), fit-out powierzchni biurowych oraz kompleksową budowę domów jednorodzinnych w trzech wariantach: SSO, stan deweloperski oraz stan pod klucz. Nasza firma zrealizowała wiele ciekawych projektów dla takich firm jak: PLay, Colgate, CGI, IKEA, Sygnity, E&Y, Egmont, Heinz, Agito, Bang&Olufsen i wielu innych. Kompleksowa oferta to wygoda która się opłaca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz/i kierowania zapytań ofertowych. Podrawiamy - zespół Magnificent

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny murowy »

  Kopalnia piaskowca jest miejscem w, którym kopie się naturalne minerały skalne . W kopalniach odkrywkowych wykorzystuje się różne sposoby urobku materiału kamiennego. Do najczęściej metod należy metoda detonacyjna polegająca na odrywania większych mas urobku skalnego. Ta metoda stosowana jest przeważnie dla produkcji kruszyw drogowych . Natomiast pozyskanie kamienia naturalnego na cele budowlane prowadzone jest głownie w sposób mechaniczny by pozyskać jak najładniejsze jakościowo bloki kamienia naturalnego. Takie kopanie powoduje iż kamień nie posiada spękań i jest należytym surowcem do dalszej obróbki. W naszym kraju do przeróbki kamiennych materiałów budowlanych używa się kamień naturalny jakim jest piaskowiec okruchowy Z skały piaskowca otrzymuje się różne wyroby kamieniarskie. Do największych produktów kamiennych mogą być zaliczone produkty takie jak kamień elewacyjny oraz inaczej zwany kamień dekoracyjny. Te produkty są stosowane we wnętrzach budynków a także głownie na elewacjach zewnętrznych budowli mieszkalnych . W kopalniach z tego surowca produkuje się kamień murowy w postaci jako kamień rzędowy. Kamień piaskowiec kredowy jest wyśmienitym produktem do pozyskiwania produktu jakim są płytki elewacyjne wewnętrzne . Z tego kamienia otrzymuje się także płyty na fasady oraz gzymsy profilowe. Ten produkt zwany jako płyty fasadowe montowane są przeważnie za pomocą rusztu stalowego. Taki sposób zamocowania wynika z dość ogromnych ciężarów poszczególnych elementów montowanych elementów. Przyczepienie takich ogromnych ciężarów za pomocą klejenie klejami spowodowało by odpadnięcie poszczególnych elementów do ściany nośnej i mogło by spowodować uszkodzenie budowli lub nawet większej tragedii.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schody granitowe »

  Produkcja wyrobów z granitu i innych kamieni naturalnych a także ich montaż to specjalizacja firmy McGranit. Nasza oferta obejmuje między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, płytki, schody granitowe a także chemia kamieniarska, która zapewni trwałość granitu na długie lata, dbając jednocześnie o to aby długo prezentował się równie pięknie jak w chwilę po zamontowaniu. Zajmujemy się również obróbką innych kamieni naturalnych, takich jak trawertyn, marmur czy kwarcyt.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studnie głębinowe »

  W ostatnich latach obserwujemy w społeczeństwie wzrost świadomości związanej z ekologizacją życia. Coraz częściej korzysta się dziś z odnawialnych źródeł energii, które są nie tylko przyjazne środowisku, ale również znacznie tańsze niż te dostarczane przez elektrownie. Nie inaczej przedstawia się sprawa pobierania wody. Firma Nord Investment zajmuje się wierceniem studni głębinowych. Korzystamy z nowoczesnej technologii oraz materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • New Concept Investment sp. z o.o. »

  New Concept Investment oferuje nowoczesne mieszkania z bardzo dobrą lokalizacją - Warszawa Bemowo. Obecny projekt Lazurowa 166 to gwarancja wygodnych i nowoczesnych mieszkań z dogodną lokalizacją. Lokale posiadać będą również światłowód oraz garaże. Koniecznie sprawdź aktualne ceny oraz terminy realizacji. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej dewelopera. Znajdziesz tam również zdjęcia wizualizacji całego przedsięwzięcia. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: