Śląskie Podkategoria: Śląskie

 • Proinwestbud »

  Będące własnością Pana Łukasza Kluby przedsiębiorstwo usług dla budownictwa Proinwestbud wykonuje szereg usług w sektorze budowlanym na obszarze Śląska. Wśród podstawowego zakresu wykonywanych przez niego usług znajdują się: kosztorysowanie w budownictwie, nadzór budowlany a także przeglądy techniczne obiektów. Przedsiębiorstwo zajmuje się też inwentaryzacjami budowlanymi (opracowując plany architektoniczne na bazie własnych pomiarów z natury) a nawet kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Proinwestbud zasięgiem swojego oddziaływania obejmuje Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie oraz szereg sąsiadujących miast konurbacji górnośląskiej. Usługi będące przedmiotem oferty są realizowane profesjonalnie i na czas.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artscape »

  Agencja „Artscape” jest firmą z Górnego Śląska tworzącą serwisy internetowe na potrzeby małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz zajmującą się usługami outsourcingowymi dla innych agencji z kraju i zagranicy. Firma powstała w 2005 roku i może się pochwalić dziesiątkami wykonanych stron internetowych. Portfolio znajdujące się na firmowej stronie www zawiera część z nich. Oferta ustandaryzowana jest do kilku typowych planów cenowych, z których wszyscy mogą wybrać odpowiedni dla potrzeb swego przedsiębiorstwa. W stosunku do jakości świadczonych usług ceny są niezwykle atrakcyjne. Wszystkie wykonywane strony zawierają wersje responsywne oraz systemy zarządzania treścią.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.silnikidomaszyn.pl »

  „Auto Maximus” to rodzinne przedsiębiorstwo handlowe ze Śląska, które specjalizuje się w obrocie silnikami i częściami zamiennymi. Pierwszoplanowym składnikiem oferty są silniki Iveco w rozbudowanym spektrum typów i przeznaczenia – z rodzin Sofim, AIFO, NEF, Cursor, FPT itd. Silniki dostępne w sprzedaży pasują do samochodów dostawczych i ciężarowych (Iveco, FIAT, Renault, Peugeot), autokarów, autobusów, maszyn budowlanych i drogowych – koparek, buldożerów, ładowarek, urządzeń rolniczych, traktorów, agregatów prądotwórczych czy pomp przeciwpożarowych. W ofercie handlowej przedsiębiorstwa mieszczą się jednocześnie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do maszyn i urządzeń takich producentów jak: Iveco, CASE, New Holland, Komatsu, Caterpillar.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.dekor-gifts.eu »

  Jednym z głównych asortymentów wyrobów w ofercie hurtowni dekoracyjnej Dekor z powiatu pszczyńskiego są dewocjonalia, a wśród nich np. figury świętych, figurki aniołów albo pamiątki komunijne. Importowane bez pośredników od producentów z zagranicy cieszą się uznaniem w oczach posiadaczy polskich i zagranicznych sklepów z dewocjonaliami. Magazyn Dekoru jest pełny oryginalnych figurek dekoracyjnych, ale przed wyprawą na zakupy możesz obejrzeć katalog dewocjonaliów dostępnych w hurtowni art dekoracyjnych w sieci. Obejrzenie prawie 2 tys. wzorów, które na stałe znajdują się w ofercie (wraz z asortymentem sezonowym) zabierze mnóstwo czasu, ale na pewno znajdziesz tam coś interesującego.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wyceniamy.eu »

  Przez skorzystanie z usług jakie oferuje rzeczoznawca nieruchomości Jadwiga Marczykiewicz możesz sprostać wymaganiom każdego banku jaki udziela kredytów na kupno nieruchomości, którym jest załączenie operatu szacunkowego poświadczającego wartość budynku, lokalu mieszkalnego lub działki, które masz zamiar nabyć na terenie województwa śląskiego. Operat taki może być niezbędny także w innych sytuacjach niż formalności związane z udzieleniem kredytu, np. przy podziale majątku, ubezpieczeniu lub obliczeniu wynagrodzenia z tytułu służebności przesyłu. Usługi jakie oferuje rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz z Katowic charakteryzują się solidnością oraz bezstronnym i fachowym podejściem.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moje Pianino. Mój Fortepian. Moja Miłość »

  Sprzedaż pianin i fortepianów nowych i używanych prowadzona jest za pośrednictwem sklepu internetowego. Znajdziesz tutaj także porady doświadczonego stroiciela dla osób kupujących pianino dla swojego dziecka. Stroiciel Piano Expert wykonuje w sposób profesjonalny strojenie pianin i fortepianów, a także inne usługi serwisowe dotyczące tych wyjątkowych instrumentów muzycznych. Fachowy transport fortepianów jest koniecznością przy przeprowadzkach, a także przewożeniu instrumentów celem przeprowadzenia renowacji w warunkach warsztatowych. Świadczymy renowację instrumentów zabytkowych. Akcesoria dla pianistów: taborety, ławki, siedziska, lampki, świeczniki, nawilżacze, higrometry. Nie polecamy w ofercie pianin z mechanizmem górnotłumikowym, ani fortepianów wiedeńskich. Młodym pianistom zalecamy pianina akustyczne zamiast pianin cyfrowych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Futra Marczykiewicz »

  Warsztat kuśnierski kierowany przez zawodowego futrzarza Mieczysława Marczykiewicza zaskarbił sobie uznanie pośród detalicznych i hurtowych odbiorców futer naturalnych w województwie śląskim. Futra marki Marczykiewicz od kilkudziesięciu lat są bardzo wzięte na rynku wyrobów futrzarskich wśród odbiorców z Polski i z zagranicy. Oferta zakładu to pomiędzy innymi gotowe produkty kuśnierskie (futra kobiece) jak również galanteria skórzana wykonywane z wyjątkowego gatunku surowca jaki dostarczają najdoskonalsi hodowcy w kraju. Równolegle przedsiębiorstwo realizuje prywatne zlecenia na szyte na miarę produkty kuśnierskie. Aktywność usługowa kryje w sobie również konserwację artykułów futrzarskich oraz poprawki kuśnierskie noszonych futer. Warsztat futrzarski mieści się w Katowicach i zachęca do skorzystania ze swej oferty nabywców z całego Śląska.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.naprawakominow.katowice.pl »

  Profesjonalna firma kominiarska rekomenduje swoje usługi właścicielom domów z Katowic. W tak silnie zurbanizowanej metropolii jak Katowice dbałość o środowisko jest szczególnie istotna, a każdy z nas może wywierać wpływ na poprawę warunków w jakich mieszka. Emisję trujących substancji do atmosfery można zredukować pamiętając o stanie przewodu dymowego i aparatury centralnego ogrzewania. Wykonujemy naprawy kompletnych kominów i przewodów kominowych. Zatrudniamy doświadczonych w robotach wysokościowych kominiarzy, nie straszny nam jakikolwiek skos dachu. Nasze usługi zawierają m. in. frezowanie kominów, montaż wkładów Alufol, udrażnianie zapchanych przewodów kominowych a także tynkowanie odśrodkowe komina masą uszczelniającą. Udzielamy pisemnej gwarancji na jakość oferowanych usług, a dojazd do klienta na obszarze Śląska (m. in. Katowice, Tychy, Mysłowice) jest nieodpłatny.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • BA-BET »

  Świadczymy usługi o specjalności konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do dowolnego zamówienia. Większość z realizowanych przez przedsiębiorstwo BA-BET wyrobów powstaje w osobnych sztukach lub krótkich seriach według zlecenia kontrahenta. Standardowe kategorie produktów, w których się specjalizujemy to balustrady, poręcze, kratki ściekowe, stojaki ogrodzenia, pochłaniacze lub palety metalowe. Produkujemy je ze stali nierdzewnej, w tym malowanej natryskowo albo proszkowo. Trudnimy się także usługami spawalniczymi, w tym spawaniem aluminium. Podejmujemy się zamówień z dowolnego rejonu kraju jak również z zagranicy, naszym naczelnym rynkiem jest wszelako woj. śląskie (Pszczyna, Tychy, Żory, Mikołów itp. ).

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Ital Truck »

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym specjalistyczny warsztat mechaniki pojazdowej, w którym naprawia się auta ciężarowe i dostawcze marek włoskich albo zgodne z nimi pod względem konstrukcyjnym, lub też na własną rękę naprawiasz swoją ciężarówkę to zaciekawić powinna cię oferta przygotowana przez sklep internetowy ITAL TRUCK. Sklep ITAL TRUCK koncentruje się na sprzedaży kompletów naprawczych, części zamiennych i akcesoriów do takich właśnie pojazdów użytkowych. Poczesne miejsce w asortymencie części dostępnych przez sklep internetowy ITAL TRUCK zajmują części zamienne do Iveco Daily oraz Iveco Eurocargo – dostępne są zarazem podzespoły oryginalne jak też tańsze zamienniki firm niezależnych takich jak: Emmerre, MTS, Covind, Lema czy Mahle. Warta odnotowania jest również informacja, że występuje możliwość ściągnięcia wymaganych części na indywidualne zamówienie (czas oczekiwania około 7 dni roboczych). Klientów z woj. śląskiego zapraszamy także do naszej siedziby, która mieści się w Kobiórze.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Doskonalenia Zawodowego »

  Mający siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach Ośrodek Doskonalenia Zawodowego to miejsce, w którym ludzie z miasta Czechowice-Dziedzice, jak również z powiatów bielskiego i pszczyńskiego mają możliwość zarejestrować się na kursy zawodowe. Odbycie takiego szkolenia jest okazją zdobycia aktualnych kompetencji wymaganych w polepszeniu swej pozycji na trudnym rynku pracy. Ośrodek dysponuje urozmaiconym programem kursów dla różnych grup zawodowych, a także kursami pierwszej pomocy i BHP czy kursami hobbystycznymi. Uczestnicy kursów otrzymują darmowe pomoce szkoleniowe, a szkolenia mogą być dofinansowane z funduszów Urzędu Pracy czy Unii Europejskiej.

  Data dodania: 03 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona:

Adres: