Produkcja Przemysł Kategoria: Produkcja Przemysł

Produkcja Przemysł - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pompy próżniowe bezolejowe »

  Firma Vervo dostarcza wysokiej jakości Pompy próżniowe bezolejowe. Nasze pompy wyróżnia: mocna konstrukcja i wysoka jakość wykonania.
  Pompy próżniowe możemy podzielić ze względu na wielkość: bezolejowe małe, bezolejowe średnie
  bezolejowe duże.
  Produkty łopatkowe mogą zostać wykorzystane w całym zakresie ciśnienia roboczego.

  Prosta konserwacja urządzeń wymaga tylko pamiętania o obowiązkowym czyszczeniu filtra oraz wymianie łopatek. Nasze produkty są wyposażone w zawór bezpieczeństwa, dzięki któremu nawet, przy osiągnięciu maksymalnego ciśnienia, urządzenie zachowa się w sposób bezpieczny dla użytkownika.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem pomp.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza oraz obuwie ochronne firmy MASCOT. »

  Ectum - oficjalny dystrybutor markowej odzieży roboczej i ochronnej oraz obuwia roboczego.
  W naszej ofercie pełen asortyment niezawodnych, trwałych produktów od międzynarodowego producenta MASCOT.

  Zamów bezpłatną, mobilną ekspozycję naszej odzieży do Twojej firmy, poczuj ich jakość i skorzystaj z porad specjalisty jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zamów już dziś!

  Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty produktów i usług znajdziesz na stronie www. ectum. pl.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki sklepowe »

  Zalecamy wszystkim nasze meble dla sklepu i biura w atrakcyjnych cenach i w niezmiernie obszernym zestawie. Każdy Konsument z kompletną pewnością wyszuka wśród produktów naszej firmy przydatne meble.
  Firma ABM Spółka Akcyjna to nie jedynie umeblowanie sklepów i biur ale także oferta dla stacji benzynowych, hoteli, aptek.
  ABM dysponuje rozległą powierzchnię magazynową, dzięki czemu może "od ręki"zapewnić m. in. sklepowe systemy meblowe, krajalnice do wędlin, stoliki okolicznościowe, gadżety lewitujące, głowy wystawowe, witryny(gabloty) szklane, kraty i zawieszki, worki foliowe, wózki i koszyki do samoobsługi, wieszaki na gazety.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kopalmat - Części do przenośników taśmowych - Krążniki »

  Firma Kopalmat zajmuje się dystrybucją części do przenośników taśmowych.

  Kopalmat świadczy kompleksowe usługi współpracy z użytkownikami przenośników taśmowych.
  Firma Kopalmat to:
  - terminowe dostawy
  - wysoka jakość produktów
  - ponad 10 lat doświadczenia
  - profesjonalizm

  W ofercie Kopalmat Opole znajdują się:
  - krążniki (tarczowe, gładkie, pierścieniowe, girlandowe, odciskowe, kierunkowe)
  - zestawy krążnikowe
  - sita do przesiewaczy
  - sita poliuretanowe
  - taśmy transportowe
  - bębny napędowe i zwrotne
  - PTG i PTGM
  - części do przesiewaczy

  W ofercie Firmy Kopalmat Opole znajduje się również magazynowanie asortymentu, dzięki temu Kopalmat skraca maksymalnie czas oczekiwania klienta na towar.

  Zapraszamy na stronę www. kopalmat. pl oraz do kontaktu telefonicznego: +48 603 126 345 oraz e-mailowego: biuro@kopalmat.pl.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - poradnik »

  Elektryka Prąd Nie Tyka to blog elektryczny tworzony przez największą w Polsce społeczność elektryków, którzy dzielą się ciekawymi momentami ze swojej pracy i niecodziennym zastosowaniem instalacji elektrycznych, osprzętu, kabli i przewodów w budownictwie, energetyce i przemyśle. Udokumentowane tu rozdzielnice, puszki czy bezpieczniki to nie tylko robota najlepszych fachowców, ale często też przykłady wykraczające daleko poza standardy SEP i powinny być przestrogą dla ignorantów, którzy nie czują respektu przed mocą i napięciem

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • BA-BET »

  Świadczymy usługi o specjalności konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do dowolnego zamówienia. Większość z realizowanych przez przedsiębiorstwo BA-BET wyrobów powstaje w osobnych sztukach lub krótkich seriach według zlecenia kontrahenta. Standardowe kategorie produktów, w których się specjalizujemy to balustrady, poręcze, kratki ściekowe, stojaki ogrodzenia, pochłaniacze lub palety metalowe. Produkujemy je ze stali nierdzewnej, w tym malowanej natryskowo albo proszkowo. Trudnimy się także usługami spawalniczymi, w tym spawaniem aluminium. Podejmujemy się zamówień z dowolnego rejonu kraju jak również z zagranicy, naszym naczelnym rynkiem jest wszelako woj. śląskie (Pszczyna, Tychy, Żory, Mikołów itp. ).

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Warszawa - Delta Video »

  Oferujemy sprzedaż i montaż najlepszych w Polsce kamer przemysłowych i rejestratorów, które zabezpieczą Twój dom, szkołę, zakład, skład, mieszkanie, lub powierzchnię biurową. Sprzedajemy monitoring analogowy i cyfrowy, kamery kopułkowe i obrotowe oraz systemy IP. Jesteś wymagającym klientem? Skorzystaj z naszych konfiguratorów monitoringu wizyjnego. Zajmujemy się również montażem odbiorników gratisowej telewizji naziemnej DVB-T, dzięki której będziesz mógł swobodnie korzystać z telewizji satelitarnej.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec kamień dekoracyjny elewacyjny murowy »

  Kopalnia piaskowca jest miejscem w, którym kopie się naturalne minerały skalne . W kopalniach odkrywkowych wykorzystuje się różne sposoby urobku materiału kamiennego. Do najczęściej metod należy metoda detonacyjna polegająca na odrywania większych mas urobku skalnego. Ta metoda stosowana jest przeważnie dla produkcji kruszyw drogowych . Natomiast pozyskanie kamienia naturalnego na cele budowlane prowadzone jest głownie w sposób mechaniczny by pozyskać jak najładniejsze jakościowo bloki kamienia naturalnego. Takie kopanie powoduje iż kamień nie posiada spękań i jest należytym surowcem do dalszej obróbki. W naszym kraju do przeróbki kamiennych materiałów budowlanych używa się kamień naturalny jakim jest piaskowiec okruchowy Z skały piaskowca otrzymuje się różne wyroby kamieniarskie. Do największych produktów kamiennych mogą być zaliczone produkty takie jak kamień elewacyjny oraz inaczej zwany kamień dekoracyjny. Te produkty są stosowane we wnętrzach budynków a także głownie na elewacjach zewnętrznych budowli mieszkalnych . W kopalniach z tego surowca produkuje się kamień murowy w postaci jako kamień rzędowy. Kamień piaskowiec kredowy jest wyśmienitym produktem do pozyskiwania produktu jakim są płytki elewacyjne wewnętrzne . Z tego kamienia otrzymuje się także płyty na fasady oraz gzymsy profilowe. Ten produkt zwany jako płyty fasadowe montowane są przeważnie za pomocą rusztu stalowego. Taki sposób zamocowania wynika z dość ogromnych ciężarów poszczególnych elementów montowanych elementów. Przyczepienie takich ogromnych ciężarów za pomocą klejenie klejami spowodowało by odpadnięcie poszczególnych elementów do ściany nośnej i mogło by spowodować uszkodzenie budowli lub nawet większej tragedii.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka mebli tapicerowanych z rumi »

  producent z doświadczeniem w produkcji nietypowych wzorów mebli, w ofercie znajduja się desingerskie rozwiązania, Nowoczesne wzornictwo to domena tej firmy, do każdego produktu staranie dobierane są materiały, każdy mebel ma swój charakterystyczny styl, nadając mieszkaniu ten wyjątkowy urok, miejsce do odpoczynku relaksu, obejrzenia filmu ze znajomymi, wszystko to w wygodnej formie, gdyż wypełnieni poduszek stanowi pianka poliuteranowa, o podwyższonej wytrzymałości i trwałości, każde szycie wykonywane jest specialna nicią odporną na zerwania, Meble skórzane tej firmy, to gwarancja zadowolenia,

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaki drogowe sprzedaż »

  Prowadzimy handel produktów fabrycznych poprzez internet na terenie polski. Jako firma drogowa zaopatrujemy firmy drogowe pod względem produktów drogowych, a w nim m.in.: lustra drogowe i przemysłowe, znaki drogowe sprzedaż w dobrej cenie, blokady parkingowe i słupki parkingowe w dobrej cenie oraz wiele innych artykułów. Jeśli naprawdę poszukujecie solidnego i profesjonalnego produktu drogowego czy to przemysłowego nasz sklep stoi dla Ciebie otworem.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja Przemysł

Produkcja Przemysł - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: