Rośliny Zwierzęta Kategoria: Rośliny Zwierzęta

Rośliny Zwierzęta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Z Psiego Punktu Widzenia »

  Blog o praktycznych sposobach rozwiązywania problemów z niesfornym psem. Podstawy relacji między człowiekiem a psem. Od zawsze interesowałem się psami i zbierałem wiedzę na ich temat. W końcu postanowiłem opisać moje przygody i wymienić się spostrzeżeniami z innymi miłośnikami czworonogów. Moim celem jest przedstawienie na własnych doświadczeniach, jak łatwo stworzyć ludzko-psie stado na wzajemnym szacunku i przywiązaniu. Uważam że jest to podstawa do wspólnego przemierzania świata i tylko taka relacja prowadzi do życia w harmonii.http://adrianturulski.pl/pies-nie-chce-jesc/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-sikania-w-domu/ http://adrianturulski.pl/jak-oduczyc-psa-szczekania/

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona hiszpańskie »

  Nasiona marihuany same w sobie nie mają substratów odurzających, tym samym ich posiadanie i sprzedaż jest dozwolona. Tudzież hodowla konopi na terenie Polski i niektórych krajów jest zakazana. Nasz sklep sprzedaje nasiona marihuany jedynie do celów kolekcjonerskich. Nie skłaniamy, nie zachęcamy do uprawy konopi, ani nie radzimy jak pielęgnować konopie oraz nie inspirujemy do zażywania marihuany. Nie odpowiadamy za użycie nasion konopi przez kontrahentów naszego sklepu w sposób niezgodny z prawem.
  Zamiar kolekcjonerski nasion oznacza nie tyle co oglądanie nasion w klaserze ale gromadzenie ich w celu przeżycia gatunku, zachowania materiału genetycznego.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rośliny Zwierzęta

Rośliny Zwierzęta - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: