Usługi Kategoria: Usługi

Usługi - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi Poznań »

  Proponujemy Państwu nawiązanie z współpracy z naszą firmą, która prowadzi działania w zakresie profesjonalnych usług detektywistycznych. Nasi detektywi cechuje wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadają stosowne licencje, co daje Państwu pewność co do naszego zaangażowania i gwarancję dyskrecji. Wszystkie usługi realizujemy na terenie Poznania i Wielkopolski, ale jeżeli śledztwo tego wymaga to działania rozszerzamy na całą Polskę, a nawet zagranicę. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Plot-All | wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe »

  Drukujemy, plotujemy, kopiujemy, skanujemy, składamy, archiwizujemy dokumentacje techniczne, biurowe i jakie tylko sobie życzysz. Usługi wykonujemy w formatach do A0 jak i innych, w tym niestandardowych. Odbieramy i dostarczamy zlecenia od i do Klienta.
  Wydruki wielkoformatowe CAD i inne

  Wykonujemy wydruki wielkoformatowe i małoformatowe na sprzęcie firm OCE, HP, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość wydruku to 914 mm
  – dostępne nośniki: papier 80 gr/m2 – 175gr/m2, papier niepowlekany, ekologiczny, powlekany, kalka, fotograficzny, folie i inne.

  Xero wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy kserokopie wielkoformatowe i małoformatowe. Skanujemy na sprzęcie firm OCE, Konica-Minolta.

  – maksymalna szerokość kserowanych materiałów wielkoformatowych to 914 mm

  Oferujemy kopie specyfikacji technicznych, opracowań, materiałów edukacyjnych, broszur, projektów architektonicznych i budowlanych i innych.

  Skany wielkoformatowe i małoformatowe

  Wykonujemy skanowanie wielkoformatowe i małoformatowe (z wersji papierowej do wersji elektronicznej-cyfrowej) dokumentów, notatek, opracowań lub innych. Zeskanowane dokumenty mogą być wysłane na pocztę e-mail lub zapisane na dowolnym nośniku dostarczonym przez klienta. Obsługiwany przez nas maksymalny format to A0+ (914 mm).

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie ogrodu Kraków oraz usługi ogrodnicze w Krakowie »

  Ozgaogrody. pl realizują szeroki wachlarz usług ogrodniczych na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Zadzwoń już dziś i poznaj naszą profesjonalną ofertę 730 820 360. Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach nawadniania. Projektujemy, montujemy oraz serwisujemy systemy nawadniające. Świadczymy także usługi z zakresu kompleksowej pielęgnacji ogrodu, trawnika. Montujemy także tarasy, oczka wodne, kostkę brukową. Poznaj naszą szczegółową ofertę na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur macOS »

  Oferujemy Państwu najnowszy program do faktur. Oprogramowanie to pozwoli w szybki i łatwy sposób udokumentować sprzedaż, nie tracąc przy tym czasu ani kapitału na dodatkowego pracownika. Posiada intuicyjny interfejs i nie straszy setkami pól do uzupełnienia. Posiada dużą funkcjonalność ale jednocześnie jest przyjazny dla użytkownika. Można używać go w każdym miejscu, gdzie tylko mamy dostęp do internetu, czyli fakturowanie z każdego miejsca na ziemi. Niewątpliwy plus, to obsługa maili. Kontrahent otrzyma fakturę praktycznie natychmiast po wystawieniu, w ten sposób szybciej ureguluje płatności i pozwoli to wyeliminować problemy z płynnością finansową. Dużą uwagę należy też zwrócić na fakt bezpłatnej pomocy technicznej. W przypadku problemów zawsze można napisać maila czy zadzwonić. Chętnie też zapoznamy się z wszelkimi sugestiami czy propozycjami usprawnień, aby program do faktur spełniał wszelkie oczekiwania.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Warszawa - Delta Video »

  Oferujemy sprzedaż i montaż najlepszych w Polsce kamer przemysłowych i rejestratorów, które zabezpieczą Twój dom, szkołę, zakład, skład, mieszkanie, lub powierzchnię biurową. Sprzedajemy monitoring analogowy i cyfrowy, kamery kopułkowe i obrotowe oraz systemy IP. Jesteś wymagającym klientem? Skorzystaj z naszych konfiguratorów monitoringu wizyjnego. Zajmujemy się również montażem odbiorników gratisowej telewizji naziemnej DVB-T, dzięki której będziesz mógł swobodnie korzystać z telewizji satelitarnej.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Daniel Sadowski - Fotograf ślubny Nowy Sącz »

  Jeśli szukasz fotografa ślubnego z terenu małopolski to dobrze trafiłeś!
  Mam na imię Daniel i zajmuje się fotografią już od paru lat. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, ale również zajmuje się fotografią portretową, fotografią okolicznościową i innymi reportażami. Jestem fotografem z doświadczeniem, oraz wiedzą. cały czas czytam, rozwijam się, próbuje nowe techniki (nie ma sytuacji kiedy ktoś wie już wszystko).
  Fotografuje głównie w województwie małopolskim (Nowy Sącz, Grybów, Gorlice, Limanowa, Kraków).
  Daniel Sadowski

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magnificent »

  Magnificent jest specjalistą z sektora budownictwa świadczącym szeroki wachlarz usług z zakresu sufity armstrong (dostawa i montaż), fit-out powierzchni biurowych oraz kompleksową budowę domów jednorodzinnych w trzech wariantach: SSO, stan deweloperski oraz stan pod klucz. Nasza firma zrealizowała wiele ciekawych projektów dla takich firm jak: PLay, Colgate, CGI, IKEA, Sygnity, E&Y, Egmont, Heinz, Agito, Bang&Olufsen i wielu innych. Kompleksowa oferta to wygoda która się opłaca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz/i kierowania zapytań ofertowych. Podrawiamy - zespół Magnificent

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne »

  Accace Legal jest to kancelaria prawna powstała w 2014 roku. Agnieszka Samborska jako doświadczony Radca Prawny postanowiła na własną ręka zająć się sprawami klientów korporacyjnych jak i osób prywatnych. Ma wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących własności intelektualnej, baz danych jak i prawa pracy, gospodarczego i handlowego. Mając pod jednym dachem spółki świadczące usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe jest pierwszym wyborem dla wszystkich wspólnych klientów.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • BumCykCyk Fotografia ślubna Kielce - Biała Podlaska - Warszawa »

  Fotografia ślubna Kielce, fotografia okolicznościowa pełna emocji i elegancji. Profesjonalne sesje ślubne i sesje narzeczeńskie Biała Podlaska, fotografia biznesowa na terenie Kielc, Warszawy i Białej Podlaskiej.

  Więcej info na: www.bumcykcykfotografia.pl

  Zdjęcia ślubne świętokrzyskie sesje narzeczeńskie portrety, sesje plenerowe, zdjęcia korporacyjne oraz rodzinne-szerokie spektrum możliwości! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zapisać w niebanalny sposób najpiękniejsze momenty z Twojego życia. Zatrzymujemy w kadrze łzy szczęścia, gesty pełne miłości oraz prawdziwy uśmiech, po to, abyście mogli wciąć wracać do tych wspomnień lub za każdym razem odkrywać je na nowo.

  Sesje biznesowe realizowane przez BumCykCyk to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej estetyki. Podnieś prestiż swojej firmy poprzez zlecenie nam zrealizowania sesji korporacyjnej najwyższych lotów.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: