Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

 • MNG Architekt Szczecin - projekty, doradztwo, koncepcje »

  MNG Architekt Szczecin to profesjonalne usługi architektoniczne. Oferujemy projekty budowlane wielobranżowe, koncepcje architektoniczne, projekty zagospodarowania terenu, inwentaryzacje nieruchomości.
  Profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz nadzór autorski w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.
  Dodatkowo zajmujemy się analizą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz weryfikacją możliwości zabudowy na nieruchomości.
  Praca architekta zależy od skali, rodzaju, charakteru projektu, umowy z klientem i innych czynników.
  W pracy architekta można wyszczególnić etapy: przygotowanie koncepcji architektonicznej, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę.
  Natomiast jeżeli zachodzi taka potrzeba, to architekt także pomaga w przygotowaniu projektu wykonawczego oraz nadzorze robót budowlanych.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne »

  Accace Legal jest to kancelaria prawna powstała w 2014 roku. Agnieszka Samborska jako doświadczony Radca Prawny postanowiła na własną ręka zająć się sprawami klientów korporacyjnych jak i osób prywatnych. Ma wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących własności intelektualnej, baz danych jak i prawa pracy, gospodarczego i handlowego. Mając pod jednym dachem spółki świadczące usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe jest pierwszym wyborem dla wszystkich wspólnych klientów.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: